logo-white
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

قالب عکس اینستاگرام مخصوص نقل قول بزرگان

خانه » دانلود ها » قالب عکس اینستاگرام مخصوص نقل قول بزرگان
خارجیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

قالب عکس اینستاگرام مخصوص نقل قول بزرگان برای پیج های مخصوص ذکر و جمع آوری دیالوگ های ماندگار از دانشمندان ، شاعران ، بازیگران ، ورزشکاران و… که میتوان از آن استفاده کرد.
تا پیجی یک دست و منظم را برای کاربران خود داشته باشید و حرفه ای تر از دیگران خود را نشان دهید.

قالب عکس اینستاگرام
فایل لایه باز نیز بعد از خرید در اختیار شما قرار می گیرد. تا کسانی که میخواهند در فتوشاپ پست های خود را طراحی کنند به آسانی متن و عکس خود را جایگزین کنند.

برای دوستانی که میخواهند در گوشی خود با نرم افزار های ویرایش عکس پست خود را آماده کنند فایل مخصوص (png) موجود می باشد. و به راحتی و با یک گوشی ساده میتوان پست خود را بسازید.

طراحی قالب عکس اینستاگرام

قالب اینستاگرام لایه باز

قالب ویدئو اینستاگرام که مشاهده میکنید بصورت لایه باز می باشد و دوستان میتوانند در نرم افزار فتوشاپ به راحتی ویرایش های دلخواه خود را از جمله رنگ و اضافه کردن قابلیت های دیگر به این قالب را افزوده و شخصی سازی کنند.

خرید قالب پست اینستاگرام

شما بعد از خریداری قالب پست اینستاگرام دسترسی کامل به حساب خودتان را در سایت دارید و میتوانید با هر بار مراجعه به سایت و وارد شدن به حسابتان فایل خریداری شده را مجدد دانلود کنید پس نگرانی بابت حذف و یا گم کردن محصول خود را نداشته باشید.

قالب پست متنی اینستاگرام

همانطور که در تصویر قالب را مشاهده میکنید علاوه بر قسمت مخصوص قرار گیری ویدئو محلی برای نوشتن موضوع و کپشن پست قرار گرفته که شما میتوانید متناسب با ویدئو متن مورد نظر خود را انتخاب و تایپ نمایید.

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط