logo-white
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

قالب ویدئو پست اینستاگرام 26

خانه » دانلود ها » قالب ویدئو پست اینستاگرام 26
خارجیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت

قالب ویدئو اینستاگرام شماره 26 برای استفاده در ساخت کلیپ های حرفه ای برای پیج اینستاگرام از این قالب ویدیو اینستاگرام میتوانید به راحتی در نرم افزار اینشات استفاده کرده و به راحتی پست های خود را منتشر کنید.

قالب اینستاگرام

نحوه استفاده از قالب ویدئو اینستاگرام

بعد از خرید و دریافت یک فایل png و یک فایل لایه باز در اختیار شما قرار میگیرد. برای استفاده از فایل png قالب ویدئو میتوانید به آسانی و بصورت مستقیم عکس قالب را در داخل نرم افزار همانطور که در کلیپ زیر مشاهده میکنید ارسال کرده و طبق آموزش پیش بروید.

اگر با مطالب و ویدئو فوق موفق به انجام ساخت کلیپ با قالب اینستاگرام نشدید جهت راهنمایی بیشتر بعد از خرید تماس بگیرید.

قالب اینستاگرام لایه باز

قالب ویدئو اینستاگرام که مشاهده میکنید بصورت لایه باز می باشد و دوستان میتوانند در نرم افزار فتوشاپ به راحتی ویرایش های دلخواه خود را از جمله رنگ و اضافه کردن قابلیت های دیگر به این قالب را افزوده و شخصی سازی کنند.

خرید قالب پست اینستاگرام

شما بعد از خریداری قالب پست اینستاگرام دسترسی کامل به حساب خودتان را در سایت دارید و میتوانید با هر بار مراجعه به سایت و وارد شدن به حسابتان فایل خریداری شده را مجدد دانلود کنید پس نگرانی بابت حذف و یا گم کردن محصول خود را نداشته باشید.

قالب پست متنی اینستاگرام

همانطور که در تصویر قالب را مشاهده میکنید علاوه بر قسمت مخصوص قرار گیری ویدئو محلی برای نوشتن موضوع و کپشن پست قرار گرفته که شما میتوانید متناسب با ویدئو متن مورد نظر خود را انتخاب و تایپ نمایید.

مشاهده قالب های ویدئو اینستاگرام بیشتر : برای >> مشاهده کلیک کنید <<

فایل دریافتی قالب اینستاگرام پس از خرید :

پس از خرید محصول فایل zip در اختیار شما قرار میگیرد و در پوشه فایل png خام و psd قرار گرفته است. دوستانی که میخواهند میتوانند با فتوشاپ و یا در نرم افزار اینشات نام تگ پیج خود را به قالب اضافه کنند.

فتوشاپ آنلاین سایت پیکسه : https://pic3.ir/psd

دوستانی که توانایی کار با نرم افزار فتوشاپ را ندارند و میخواهند نام تگ پیج خود را بر روی قالب درج کنند به این آیدی mehdiq6 در تلگرام پیام داده تا بصورت رایگان برای شما نام پیج اینستاگرامتان اضافه شود.

برای راهنمایی بیشتر قبل و بعد از خرید میتوانید تماس بگیرید.

09383819300

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط
سفارش طراحی 09383819300