عکس های از زندگی در زمان کرونا ویروس

خانه » عکس های از زندگی در زمان کرونا ویروس
ویروس کرونا

1. یک زوج که ماسک برصورت دارند ، در یک منطقه خرید در مرکز شهر شانگهای ، چین ، در تاریخ 16 فوریه 2020 یکدیگر را میبوسند.

ویروس کرونا

2. امروز روز ولنتاین است. در بخش جداسازی در بیمارستان سوم مردم یانگژو ، یک زن و شوهر از پزشکان ژست عشق را از طریق شیشه انجام می دهند. یانگژو ، استان جیانگ سو ، چین ، 14 فوریه 2020.

ویروس کرونا

3. پسری در 13 فوریه سال 2020 در ایستگاه راه آهن شانگهای در شانگهای یک جعبه مقوایی را پوشیده است. – تعداد کشته ها و موارد جدید ناشی از شیوع کرووویروس COVID-19 در چین در 13 فوریه به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

ویروس کرونا

4. مسافران پوشیده از ماسک و پوشیده از کیسه های پلاستیکی در ایستگاه راه آهن شانگهای در شانگهای چین قدم می زنند ، زیرا این کشور در اثر شیوع یک ویروس جدید کورنا ، 9 فوریه سال 2020 مورد حمله قرار گرفته است.

ویروس کرونا

5. راننده تاکسی برای جدا کردن صندلی های جلو از عقب ، داخل یک وسیله نقلیه برای خدمات سلامتی اتومبیل ، فیلم پلاستیکی نصب می کند ، زیرا کشور در اثر شیوع بیماری کروناویروس مورد حمله قرار گرفته است ، در Taiyuan ، استان شانشی ، چین در 14 فوریه سال 2020.

ویروس کرونا

6. کارکنان پزشکی در لباسهای محافظتی ، در بخش مراقبت های ویژه (ICU) یک بیمارستان معین در ووهان ، استان هوبی ، چین در 6 فوریه 2020 ، در بیمارستان مراقبت ویژه (وینو) قرار دارند.

ویروس کرونا

7. یک افسر پلیس هنگام راه رفتن در مقابل برج مروارید شرقی ، ماسک می پوشد ، زیرا این کشور در اثر شیوع یک تاج ویروس جدید ، در منطقه مالی لوجیازویی در پودونگ ، شانگهای چین ، در تاریخ 5 فوریه 2020 ، روبرو شده است.

ویروس کرونا

8. داوطلبان لباسهای محافظ ضد عفونی کننده یك كارخانه با تجهیزات ضد عفونی كننده را از بین می برند.

ویروس کرونا

9. سگهای پوشیده از ماسک در یک منطقه اصلی خرید ، در مرکز شهر شانگهای چین دیده می شوند.

ویروس کرونا

10. ژانگ وییا ، یک مربی بدن سازی ، از شیشه های شوینده ظرفشویی در هنگام زندگی در کلاس خود در خانه استفاده می کند.

ویروس کرونا

11. علائم این ماسک در چهره پرستار کائو شان پس از کار در بخش انزوا در بیمارستان Jinyintan ، تعیین شده برای بیماران COVID-19 ، در ووهان در مرکز هوبی مرکزی چین.

سفارش طراحی 09383819300