Freepik چیست و چگونه کار می کند؟

خانه » Freepik چیست و چگونه کار می کند؟

Freepik چیست و چگونه کار می کند؟

اگر معمولاً برای کارها و پروژه هایتان از عکس یا طرح استفاده می کنید ، تصاویر Google تنها گزینه جستجوی شما نیستند. Freepik به سرعت به عنوان یک منبع بالقوه برای تصاویر با کیفیت به شما کمک میکند که عکس و فایل مورد نظر خود را تهیه کنید. در این بخش ، ما مختصری از این سایت، نحوه فعالیت آن ، و چگونگی استفاده از آن و آنچه را که باید هنگام دانلود از طرح های این سایت بدانید ، به شما ارائه می دهیم.

فریپیک

فریپیک یک پلت فرم موتور جستجوی آنلاین بسیار مفید برای طراحان گرافیک است ، زیرا به آنها امکان می دهد انواع عکس های با کیفیت بالا ، تصاویر برداری esp ، فایل های PSD  را به صورت رایگان و پریمیوم دانلود کنند. برای یافتن طرح مورد نظر شما ، فیلترها دارای دسته بندی هایی مانند: طبیعت ، انیمیشن ، نقاشی ،لوگو ، افراد و … هستند.

فریپیک چیست ؟

شروع کار Freepik

این پلتفرم دانلود عکس و فایل ریشه اسپانیایی دارد. در سال 2010 در مالاگا ظهور کرد. شروع در سال 2011 با 3 بنیانگذار. در حال حاضر این تیم یک تیم پشتیبانی با بیش از 70 نفر را دارد

و همه اینها از ایده ایجاد یک وب سایت با منابع گرافیکی عالی ، به ویژه رایگان ، برای طراحان ، آژانس های بازاریابی ، مدیران هنری و توسعه دهندگان است.

در حال حاضر بیش از 1300 میلیون بار بارگیری محصولات خود را دارد ، بیش از 7 میلیون یورو برای صورتحساب 2016 و همچنان این مبلغ افزایش می یابد. طبق فایننشال تایمز ، این شرکت در رتبه 23 در میان هزار اروپایی که سریعترین رشد را دارند ، ادغام شده است.

فریپیک چیست ؟

فریپیک چگونه کار می کند؟

به طور کلی ، هنگام جستجوی یک فایل تصویری ، ما اغلب از بسیاری از وب سایت ها یا موتورهای جستجو بازدید می کنیم تا زمانی که خواسته خود را پیدا کنیم. Freepik این کار را برای شما انجام می دهد ، به روش سازمان یافته و سریع ، از صفحات وب که منبع گرافیک در آن قرار دارد بازدید کنید ، نتایج را با توجه به کیفیت فهرست کنید.
برای دستیابی به این وظیفه عینی و تایتانیک ، با استفاده از Nginx به عنوان وب سرور ، در محیط PHP و Mysql توسعه یافته است.

نحوه استفاده از Freepik

پس از ورود به صفحه اصلی Freepik ، یک کلمه کلیدی در قسمت جستجو وارد می کنیم ، این کلمه باید به زبان انگلیسی باشد. سپس نتایج پیشنهادی را مشاهده خواهید کرد ، برخی از آنها با عنوان جدیدترین و یا محبوب ترین برچسب گذاری شده اند. اگر می خواهیم مشخص کنیم ، می توان با انتخاب جدیدترین موارد جستجو را فیلتر کرد.

برای انتخاب تصویر ، روی آن کلیک کنید. در صفحه بعد ، دکمه بارگیری را پیدا می کنید سپس بعد از کلیک کردن. بصورت فشرده شده در پرونده .RAR بصورت رایگان فایل و یا عکس بارگیری می شود. سپس از حالت فشرده خارج کنید و طرح آماده استفاده می باشد.

اگر شما یک طراح گرافیک هستید یا کاربر ساده که از منابع بصری زیادی استفاده می کند ، این سایت را دوست خواهید داشت. از نظر کیفیت بی شک یکی از بهترین سایت های دنیا در این زمینه می باشد.

این مقاله بروزرسانی میشود…..

سفارش طراحی 09383819300