50 عکس برتر نشنال جئوگرافیک سال 2019

خانه » 50 عکس برتر نشنال جئوگرافیک سال 2019

50 عکس انتخابی مجله نشنال جئوگرافیک سال 2019 به همراه توضیحات عکس – تاکنون (6 ماه اول) در شش ماه اول سال 2019 که گذشته مجله نشنال جئوگرافیک صدها عکس را بصورت چاپی و آنلاین منتشر کرده است. در اینجا موارد دلخواه و انتخابی را مشاهده میکنید.

 

1. اعتقاد بر این است که “داوینچی” لئوناردو لیزا گراردینی ، همسر فرانچسکو دل ژوكوندو ، بازرگان ابریشم فلورانس را به تصویر می كشد. همه ساله میلیون ها بازدید کننده برای دیدن در موزه لوور در پاریس مشتاق می شوند. این نقاشی که توسط لایه ای ضخیم از شیشه محافظت می شود ، که باید به طور مرتب تمیز شود ، هرگز ترمیم نشده است.

 “درخشش لئوناردو داوینچی ، 500 سال پس از مرگ او” (می 2019)

 

2. جمعیت جمع می شوند به Omotesando ، خیابان خرید شلوغ در توکیو ، قلب پرجمعیت ترین منطقه شهری جهان. توکیو یکی از امن ترین ، تمیزترین ، پویاترین و ابتکاری ترین شهرها است که بیش از 37 میلیون نفر در آن زندگی می کنند.(آوریل 2019)

 

3. وسواس ژاپن با همه چیز kawaii (که می تواند به معنای “ناز” ، “نوازش” ، یا “دوست داشتنی”) در پارک Ueno در حال نمایش است ، عکس هایی برای فروش سگ ها که یکی از موفق ترین صادرات ژاپن بوده است. (آوریل 2019)

 

4. شانگهای ، چین: یک پیاده رو مرتفع به عابران پیاده اجازه می دهد از حاشیه خیابان Mingzhu در پودونگ بقا و در میان ساختمانها و مراکز اداری که به طور گسترده ای قرار دارند ، حرکت کنند. تقریباً یک چهارم میلیون چینی هر سال در جاده ها می میرند. بیش از نیمی از آنها پیاده یا دوچرخه سوار هستند.

 “برای ساختن شهرهای آینده ، باید از اتومبیل های خود خارج شویم” (آوریل 2019 )

 

5. همه چیز روشن است؟ موش از زیر حوضچه طغیان شده به بیرون آمده

 “چگونه موش ها به بخشی غیرقابل اجتناب از زندگی در شهر تبدیل شدند؟” (آوریل 2019)

 

ادامه دارد…

سفارش طراحی 09383819300